ZEMLJO MOJA…MOJOJ DRAGOJ BiH…GDJE STE VI, A GDJE SAM JA…hahaha ;)
I tako, sinoč spavam i sanjam….Kad, eto do mene dolaze Bosna i Hercegovina sa rukom u ruci. Zdravo ! Kažem ja. “Otkud vas dvije?” A one če: “Pa eto došle smo te pitati o vama ljudima koje nikako da razumijemo.” “Ok, bujrum, samo pitajte.” I kažu ti njih dvije: ” Pa evo 25. novembar je…
Read MoreSistemsko ludilo svijeta
“Ovaj svijet je poludio”- tako pričaju ljudi oko mene. Hm, pa sam rekao, hajde da to provjerim. Isključio sam se iz ustaljenog sistema oko mene i postao posmatrač dešavanja. To znači da sam ostao bez posla, jer nisam htio da sudjelujem u manipulaciji i igri big brother. Tako sam ostao bez posla na televiziji na…
Read More










