TOKSIČNO RAZMERJE samo nakazuje na nerazrešeno travmo!
Včasih se ujamemo v razmerjih, ki nam škodijo, samo zato, ker v sebi nosimo nerazrešeno travmo. Bistvo torej ni v drugemu, pač pa v naši travmi, ki “zahteva” od drugih, da se do nas obnašajo toksično. Ko sem med študijem spoznala svojega fanta, me je ljubezen zadela kot strela z jasnega. Takoj sva si bila…
Read More










